Сівалка зернотукова Astra 3,6 B-06 Premium Elvorti
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ельворті |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 3.6 мм |
| Продуктивність | 4.3 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 24 |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Глибина впровадження насіння | 80 мм |
| Об'єм насіннєвого бункера | 1100 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1830 мм |
| Ширина | 4600 мм |
| Довжина | 3558 мм |
| Маса | 1530 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 000 ₴
