VESTA 8 PROFI від ELVORTI™ – просапна сівалка для дбайливого ґрунтозахисного землеробства
Ґрунтозахисне та ресурсозберігаюче землеробство, перш за все, – це повага та дбайливе ставлення до землі.
VESTA 8 PROFI (УПС-8А) – це пневматична сівалка для точного висіву з полозовидними насіннєвими сошниками та анкерними туковими сошниками з функцією одночасного роздільного внесення гранульованих мінеральних добрив, прикочуванням ґрунту у вже засіяних рядах.
Ґрунтозахисне та ресурсозберігаюче землеробство, перш за все, – це повага та дбайливе ставлення до землі.
VESTA 8 PROFI (УПС-8А) – це пневматична сівалка для точного висіву з полозовидними насіннєвими сошниками та анкерними туковими сошниками з функцією одночасного роздільного внесення гранульованих мінеральних добрив, прикочуванням ґрунту у вже засіяних рядах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ельворті |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 5600 мм |
| Продуктивність | 5.04 га/год |
| Робоча швидкість | 9 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 8 |
| Ширина міжрядь | 70 см |
| Глибина впровадження насіння | 120 мм |
| Об'єм насіннєвого бункера | 36 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1445 мм |
| Ширина | 5270 мм |
| Довжина | 2355 мм |
| Маса | 1278 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 000 ₴
