
Сівалка зернова варіаторна СЗФ-3600 нержавіюча сталь з пальцевими загортачами Favorit (Доставка безкоштовно)
405 000 ₴
- В наявності
- +380 (66) 060-90-88
Продуктивність 3,2-4,3 Га/год
Робоча швидкість 9-12 км/год
Ширина захвату 3,6 м
Маса 1730 кг
Глибина заділки 40-80 мм
Кількість рядків 24 шт
Потужність от 85 к.с.
Тиск сошника, кг 30 кг
Сівалка зернова СЗФ-3600 - призначена для рядового посіву насіння зернових (пшениця, жито, ячмінь, овес), зернобобових культур (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби, чина, нут, люпин) з одночасним внесенням мінеральних добрив.
Переваги сівалок СЗФ-3600:
- посилений центральний брус рами (80х80), виключає прогин агрегату;
- обсяг бункера збільшений до 1,0 т.
- порошкова (подетальная) фарбування бункера значно збільшує його термін служби, захищає від корозії;
- широка гума розміром 12,4R28 рівномірно розподіляє навантаження агрегату на ґрунт;
- встановлено сошник зі зміщенням - виключає забивання сошників бур'янами і пожнивними залишками, зменшує тяговий опір, дозволяє працювати з вологим грунтам без налипання грунту на леміш
Диск сошника виготовлений зі сталі з вмістом Бору, товщина - 3 мм.
Ресурс з напрацювання даного диска збільшений на 100% в порівнянні з вітчизняними аналогами.
На диску сошника і корпусі присутній клеймо виробника - гарантія якості
- в маточину сошника встановлений дворядний підшипник кочення, який значно збільшує термін служби даного вузла.
- єдина конструкція вузла («сошник і важкий коток») дозволяє налаштовувати сошник на певну глибину загортання насіння з інтервалом в 1 см. Збереження параметра глибини загортання насіння впливає на рівномірну схожість, збільшення врожайності.
Норма висіву задається регулюванням робочої довжини котушки, груповий регулюванням клапанів висівних апаратів і зміною частоти обертання валу висівних апаратів. Налаштування норми внесення добрив проводиться рукояткою. Редуктор має шість передавальних відносин, які перемикаються за допомогою важеля.
Основні характеристики
| Ширина захоплення (м) | 3,6 |
| Кількість рядків (шт) | 24 |
| Ширина міжрядь (см) | 15 |
| Норми висіву (кг/га) |
| - для насіння | 15-400 |
| - для добрив | 25-200 |
| Глибина загортання насіння і добрив (мм) | 40-80 |
| Робоча швидкість (км/ч) | 9-12 |
| Продуктивність (га/ч) | 3,2-4,3 |
| Ємність бункера (дм3) |
| - для насіння | 600 |
| - для добрив | 400 |
| Маса (кг) | 1380±40 |
| Основні | |
|---|---|
| Глибина впровадження насіння | 80 мм |
| Ширина захвату | 3600 мм |
| Продуктивність | 3.6 га/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 24 |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Об'єм насіннєвого бункера | 1000 л |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Фаворит |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1730 кг |
| Довжина | 3558 мм |
| Ширина | 4000 мм |
| Висота | 1830 мм |
- Ціна: 405 000 ₴


