Борона дискова БДФ-2,4 - призначена для передпосівної обробки грунту під посів зернових, технічних та кормових культур, знищення бур'янів і подрібнення пожнивних залишків після збирання посівних культур, а також вирівнювання та ущільнення грунту після дискування.
Борона може використовуватися в почвеннокліматіческіх умовах з вологістю ґрунту до 27% і твердістю до 3,5 Мпа, а також на полях з великою кількістю рослинних залишків.
Конструкція борони дозволяє використовувати її як в навісному так і в напівпричіпного положенні.
Навісне положення
Напівпричіпне положення
Диски діаметром 560 мм. імпортного виробництва виготовлені з БОР-яка містить стали мають підвищений ресурс роботи.
Клеймо заводу-виробника - гарантія якості
Кожен диск встановлений на індивідуальній стійці, що забезпечує стабільну роботу борони на полях з великою кількістю рослинних залишків виключаючи забивання междискових простору.
У кожному ряду по 9 ріжучих вузлів, відстань між лезами дисків - 25 см
Конструкція агрегату забезпечує плавне регулювання кута атаки кожного ряду дисків від 0 до 30 град., Що дозволяє оптимально налаштувати борону для різних типів грунту.
На стійках борін встановлені індивідуальні прес-маслянки, які запобігають потраплянню пилу і бруду до втулки кріплення стійки, що виключає можливість заклинювання в процесі тривалої експлуатації.
На ковзанці борони встановлена спеціальна Підшипникова опора CE066 розроблена спеціально для важких дискових борін, котків і інших важко навантажених вузлів, що працюють в несприятливих атмосферних умовах і грунті. Конструктивно опора складається з самоустанвлівающегося кулькового підшипника CE066 з унікальною системою захисних ущільнень підвищеної надійності і литого корпусу. Має незаперечні переваги:
надзвичайно великий ресурс експлуатації;
- висока захищеність від впливів зовнішнього несприятливого середовища та ґрунту;
- не потребує додаткового захисту від ударів об перешкоди;
- мінімальні величини люфтів, що дозволяє гарантувати стабільність агротехнічних параметрів сільськогосподарських машин;
- можливість забезпечити високу жорсткість на вигин і стабільність стиснення пакету дискової батареї.
Регулювання глибини обробітку грунту здійснюється шляхом перестановки осі по отворах в кронштейнах.
На бороні встановлено трубчастий каток спірального типу, що забезпечує самоочищення під час роботи, а також зменшує навантаження на подшипниковую опору катка.
| Тип машини | навісна / причіпна |
| Ширина захоплення (м) | 2,4 |
| Глибина обробки (мм) | 120 |
| Кут атаки дисків (град) | 0...30 |
| Відстань між рядами дисків (мм) | 950 |
| Відстань між лезами дисків (мм) | 250 |
| Діаметр робочих органів (мм | 560 |
| Кількість ріжучих дисків (шт) | 18 |
| Маса (кг) | 910/1100 |
| Потужність трактора (к.с.) | 80 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 2700 мм |
| Маса | 910 кг |
| Довжина | 2050 мм |
| Основні | |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
| Кількість робочих органів | 18 шт. |
| Транспортна швидкість | 12 км/год |
| Виробник | Фаворит |
| Глибина обробки | 14 см |
| Ширина захвату | 2400 мм |
| Кут атаки диска | 30 град. |
| Продуктивність | 3 га/год |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 218 000 ₴
