Призначений для подрібнення пожнивних залишків соняшнику, стерні, часткового мульчування поверхні ґрунтової кірки, а також часткового вирівнювання зораного поля. Ковзанка забезпечує якість роботи при вологості ґрунту від 12% до 25%. Подрібнення рослинних залишків та часткове мульчування ґрунту затримує випаровування вологи, регулює температуру поверхневого шару, стримує зростання бур'янів, захищає від вивітрювання, збагачує ґрунт органікою.
Професійний подрібнювач, ідеально підходить для роботи на великих площах для подрібнення рослинних решток кукурудзи, соняшника, стерні зернових, ріпаку, сої та інших рослинних решток після збирання врожаю або високої трави та чагарників на занедбаних та необроблених землях. Завдяки своїй надійності та відмінним технічним характеристикам, ретельному підбору матеріалів та комплектуючих-підприємство гарантує довгий термін служби навіть у найважчих умовах роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технополь |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 6000 мм |
| Кількість ножів | 120 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 6000 мм |
| Довжина | 3450 мм |
| Маса | 1550 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 000 ₴








