Сівалки механічні зернові ALFA 6 - призначені для рядового посіву за мінімальною технологією насіння зернових, бобових культур, ріпаку та льону з одночасним внесенням мінеральних добрив та прикочуванням ґрунту в засіяних рядках.
No-TILL
Удосконалена конструкція механізму тиску сошників на ґрунт. Нова конструкція з гідравлічним клапаном примусового тиску та пружиною підвищеної жорсткості забезпечує тиск сошника від 60 до 165 кг, що дозволяє проводити висівання за мінімальною технологією, забезпечуючи стабільну глибину загортання насіння.
ВАЛИ ПРИВОДУ ТУКОВИСЮВАЛЬНИХ АПАРАТІВ З НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ
Встановлено вали приводу туковисівних апаратів з нержавіючої сталі, що підвищує довговічність валів і розташованих на них туковисівних апаратів і виключає їх корозію
МЕХАНІЗМ ПЕРЕДАЧ (ВАРІАТОР)
Безступінчастий механізм передач (варіатор), який: забезпечує легке та швидке регулювання норм висіву насіння та добрив; забезпечує більш точне та плавне регулювання у збільшеному діапазоні норм висіву (від 1,5 до 400 кг/га) порівняно з редуктором.






ВАЛИ ПРИВОДУ ТУКОВИСЮВАЛЬНИХ АПАРАТІВ З НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ
Встановлено вали приводу туковисівних апаратів з нержавіючої сталі, що підвищує довговічність валів і розташованих на них туковисівних апаратів і виключає їх корозію
МЕХАНІЗМ ПЕРЕДАЧ (ВАРІАТОР)
Безступінчастий механізм передач (варіатор), який: забезпечує легке та швидке регулювання норм висіву насіння та добрив; забезпечує більш точне та плавне регулювання у збільшеному діапазоні норм висіву (від 1,5 до 400 кг/га) порівняно з редуктором.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина захвату | 6000 мм |
| Продуктивність | 7.2 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 40 |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Глибина впровадження насіння | 80 мм |
| Об'єм насіннєвого бункера | 2700 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Ширина | 7050 мм |
| Довжина | 4900 мм |
| Маса | 3800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 000 ₴
