Сівалка VEGA 16 PROFI Automatic Drive – представник нового покоління просапних сівалок з цілим рядом переваг, які забезпечують більш економічну і вигідну роботу в полі.
Призначена для посіву за мінімальною та традиційною технологіями обробки та забезпечує посів кукурудзи, соняшника, сої та інших просапних культур .
Оснащена електроприводами GrahamФ, що дозволяють економити ресурси та знижувати собівартість вирощуваної продукції.
Наразі, система Graham Command PRO – унікальна безпровідна система з електроприводами на ринку України, ключовими перевагами якої є:
- економія стартових витрат на насіння та добрива;
- економія на щорічному обслуговуванні ;
- відсутність гідравліки та заміни запчастин;
- підвищення врожайності.
Конструкційно VEGA 16 PROFI Automatic Drive розрахована на роботу за трьома основними напрямами, які характеризують сучасну сівалку:
- Висів насіння з одночасним внесенням гранульованих добрив.
- Висів насіння з внесенням рідких добрив.
- Застосування технологій точного землеробства, зокрема, контролю висіву, відключення секцій і диференційного посіву.
Для тих, хто вже впроваджує технології точного землеробства, сівалку VEGA 16 PROFI Automatic Drive оснащено електроприводами, які забезпечують дотримання заданої норми, надійність і точність висіву та мінімізують її технічне обслуговування.
Graham Command Pro
Система Graham Command Pro – єдина безпровідна система з електроприводами на ринку України. Оператор використовує планшет на ОС Android для управління системою. Планшет з`єднується з контролером за рахунок Bluetooth з`єднання. Контролер використовує запатентовує безпровідний протокол для здійснення комунікації з кожним рядом сівалки окремо. Це значить, що єдина проводка на сівалці – це живлення електроприводів.
Контролер інтегрується з будь-якими сторонніми GPS приймачами для визначення місцеположення.
Система Graham Command Pro здійснює:
- індивідуальне автоматичне відключення секцій;
- порядний контроль змінної норми;
- компенсацію на поворотах;
- ручний або автоматичний контроль норми висіву (Rx карти);
- контроль якості посіву;
- звіти по картах фактичного внесення;
- статистику посіву – пропуски, двійчаки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ельворті |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 11200 мм |
| Продуктивність | 12 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 16 |
| Ширина міжрядь | 70 см |
| Глибина впровадження насіння | 100 мм |
- Ціна: 3 995 000 ₴
