Лінійка культиваторів (крн) ALTAIR від ELVORTI™ (створена спеціально під міжрядну обробку посівів просапних культур та одночасного внесення мінеральних добрив у гранулах. Конструкція та механізм роботи крн 5,6 розрахований на якісне розпушування ґрунту міжрядь на необхідну глибину,а також знищення бур'янів.
Модель ALTAIR 5,6-04 обробляє 8-рядні посіви кукурудзи, соняшника та посіви інших культур, які висіяні з міжряддям у 70 см. Купити культиватор крн 5,6 в Україні можна в один клік.
Жорстка паралелограмна підвіска секцій робочих органів відповідає за копіювання рельєфу ґрунту.
Бережна обробка посівів з ALTAIR здійснюється завдяки вузлам, змонтованим на підшипниках кочення. Таке конструкційне рішення забезпечує точний хід по чітко заданій траєкторії, оберігаючи рослини від будь-яких пошкоджень або зрізання.
Зручний транспортний пристрій.
Спеціально розроблений транспортний пристрій дозволяє легко транспортувати ALTAIR дорогами загального призначення. Габаритна ширина під час транспортування дорівнює 2,1 м.
Боровмісні сталі, з яких виготовлені робочі органи, витримують значні навантаження і мають збільшений вдвічі ресурс роботи.
ALTAIR 5,6-04 ELVORTI™ випускається з високоміцних сталей європейського виробництва, згідно з чинним євростандартом. В результаті, купуючи ELVORTI™, Ви отримуєте не тільки на 50% більше за параметрами жорсткості, міцності та пружності конструкції, що значно збільшує ресурс роботи агрегатів, але і точну глибину обробки.
Туковий бункер має розвантажувальний люк для видалення залишків мінеральних добрив.
Лінія порошкового фарбування Ideal-line (Данія) дає якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби до 8 років.
Метизи класу міцності 8.8 – надійність та довговічність експлуатації.
Додаткова комплектація включає окучники і бороздоутворювальні корпуси для ще більш ефективної обробки поля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 880 кг |
| Виробник | Ельворті |
| Країна виробник | Україна |
| Швидкість руху (транспортна) | 12 км/год |
| Ширина захвату | 5.6 м |
| Продуктивність | 5.6 га/год |
| Призначення | Просапні |
| Група | Середні |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Потужність трактора | 80 к. с. |
| Агрегатування | Навісні |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Максимальна ширина міжряддя | 700 мм |
| Мінімальна ширина міжряддя | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 000 ₴
