Універсальна пневматична сівалка - призначена для точного посіву каліброваних насіння кукурудзи, соняшнику, сорго, сої, буряка, а також насіння кормових бобів, квасолі з одночасним, роздільним від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив і коткуванням грунту в рядках .
Надійний захист приводу забезпечує роботу сівалки на полях засмічених рослинними залишками
Пневматичні висіваючі апарати сівалок точного висіву знижують процент дроблення насіння в 10 разів у порівнянні з механічними.
Гребінчастий збрасиватель зайвих насіння забезпечує точний однозерновой посів.
Редуктор нового зразка - прямий привід від шестигранних валів забезпечує надійність конструкції
Гідрофіковані маркера на індивідуальних гідроциліндрах з возіможностью регулювання кута атаки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVALON |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 5600 мм |
| Продуктивність | 5 га/год |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 8 |
| Ширина міжрядь | 70 см |
| Глибина впровадження насіння | 120 мм |
- Ціна: 220 000 ₴
