Коток-подрібнювач універсальний КПУ-6 призначений для подрібнення рослинних залишків та кореневої системи після збирання соняшнику, кукурудзи, стерні зернових культур, ріпаку, сої, а також польових бур'янів. Здійснює вирівнювання та часткове мульчування поверхні ґрунту, затримує випаровування вологи, регулює температуру верхнього шару, стримує зростання бур'янів, збагачує ґрунт органікою та киснем. Якість роботи забезпечується при вологості ґрунту від 10% до 25%. Коток-подрібнювач КПУ-6 ідеально підходить для роботи як на великих, так і середніх площах. Робоча ширина захоплення в рази вигідніша, ніж у навісних «поверхневих» подрібнювачів (2м - 3м), за умови, що агрегатується КПУ-6 з тракторами того ж класу. Привід агрегату здійснюється простим механічним способом пересування по полю. У порівнянні з аналоговими подрібнювачами має ряд переваг: має більшу вагу – для ефективності результату без розгону на великих швидкостях. КПУ-6 не є «водоналивним», чим більш практичний і надійний. Також, результатом надійності КПУ-6 є використання якісних матеріалів та комплектуючих. Виробник гарантує простоту та ефективність у роботі, тривалий термін служби виробу. Доставка техніки, гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснюється сервісними представниками компаній партнерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 6000 мм |
| Продуктивність | 7.2 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Транспортна швидкість | 20 км/год |
| Зовнішній діаметр клинчатого кільця | 470 мм |
| Зовнішній діаметр зубчастого кільця | 470 мм |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 000 ₴




