Лущильник дисковий ЛДД-3000
Може використовуватися з трактором МТЗ 80 в причіпному варіанті з транспортним пристроєм або ж з тракторами потужніше в навісному варіанті.
Встановлені Робочі органи діаметром 510 мм в кількості 24 штук Кут атаки дисків сталий, 20 градусів, але стійка амортизує на гумових демпферах, які нівелюють вплив динамічного навантаження на робочі органи, тобто пом'якшують удар на ступицю та стійку при обробці грунту.
За рахунок транспортного пристрою є можливість встановлювати навісну сівалку позаду борони, для одночасного висіву зернових культур та мінеральних добрив.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Деметра |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина обробки | 12 см |
| Ширина захвату | 3000 мм |
| Продуктивність | 3 га/год |
| Відстань між рядами | 25 см |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
| Транспортна швидкість | 12 км/год |
| Кут атаки диска | 20 град. |
| Кількість робочих органів | 24 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 000 ₴






