Універсальна пневматична сівалка УПС-8 Веста 8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ельворті |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 5600 мм |
| Продуктивність | 5.04 га/год |
| Робоча швидкість | 9 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 8 |
| Ширина міжрядь | 70 см |
| Глибина впровадження насіння | 120 мм |
| Об'єм насіннєвого бункера | 36 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1430 мм |
| Ширина | 6250 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Маса | 1278 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 000 ₴
