Сівалка СЗФ-3600-Т - призначена для рядового посіву насіння зернових (пшениця, жито, ячмінь, овес), зернобобових культур (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби, чина, нут, люпин) з одночасним внесенням гранульованих мінеральних добрив.
Сівалка з основних бункерів через дискові сошники здійснює висів насіння зернових і зернобобових культур.
З трав'яних бункерів через дискові сошники висівається дрібні сипуча насіння трав (люцерна, конюшина, тимофіївка, рапс).
Переваги сівалок СЗФ-3600-Т
- посилений центральний брус рами (80х80), виключає прогин агрегату;
- обсяг бункера збільшений до 1,0 т.
- порошкова (подетальная) фарбування бункера значно збільшує його термін служби, захищає від корозії;
- широка гума розміром 12,4R28 рівномірно розподіляє навантаження агрегату на ґрунт;
- встановлено сошник зі зміщенням - виключає забивання сошників бур'янами і пожнивними залишками, зменшує тяговий опір, дозволяє працювати з вологим грунтам без налипання грунту на леміш.
- єдина конструкція вузла ( «сошник і важкий коток») дозволяє налаштовувати сошник на певну глибину загортання насіння з інтервалом в 1 см. Збереження параметра глибини загортання насіння впливає на рівномірну схожість, збільшення врожайності.
Норма висіву задається регулюванням робочої довжини котушки, груповий регулюванням клапанів висівних апаратів і зміною частоти обертання валу висівних апаратів. Налаштування норми внесення добрив проводиться рукояткою. Редуктор має шість передавальних відносин, які перемикаються за допомогою важеля.
| Основні | |
|---|---|
| Глибина впровадження насіння | 80 мм |
| Ширина захвату | 3600 мм |
| Продуктивність | 3.6 га/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 24 |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Об'єм насіннєвого бункера | 1000 л |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Фаворит |
- Ціна: 325 000 ₴
