
Культиватор просапний міжрядковий КНРФ-5,6-04 Фаворит 8 рядковий із системою внесення добрив
230 000 ₴
- В наявності
- +380 (66) 060-90-88
Культиватор КНРФ 5.6-04 (8-ми рядний) - призначений для міжрядної обробки посівів просапних культур з одночасним внесенням гранульованих мінеральних добрив. Наявність транспортного пристрою дозволяє транспортувати культиватор по дорогах загального призначення з розміром шириною 2,1 м.
Передбачено варіант використання культиватора для суцільної культивації з лапами-бритвами, а також для підгортання.
Паралелограмна підвіска секцій робочих органів має збільшену жорсткість, що виключає пошкодження посівів і забезпечує копіювання рельєфу грунту. Всі вузли змонтовані на підшипниках кочення. Атмосферна шина копіювального колеса забезпечує самоочищення в процесі роботи.
Опорно-приводні колеса розміром 5,5-16 забезпечують плавність ходу агрегату і якісне зчеплення з грунтом.
| Основні | |
|---|---|
| Група | Середні |
| Швидкість руху (транспортна) | 10 км/год |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Потужність трактора | 80 к. с. |
| Агрегатування | Навісні |
| Вага | 880 кг |
| Мінімальна ширина міжряддя | 450 мм |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Призначення | Просапні |
| Ширина захвату | 5.6 м |
| Продуктивність | 5.6 га/год |
| Максимальна ширина міжряддя | 700 мм |
- Ціна: 230 000 ₴