Культиватор КНРФ 5.6 (8-ми рядний) - призначений для міжрядної обробки посівів просапних культур без внесення добрив. Наявність транспортного пристрою дозволяє транспортувати культиватор по дорогах загального призначення з розміром шириною 2,1 м.
Передбачено варіант використання культиватора для суцільної культивації з лапами-бритвами, а також для підгортання.
Паралелограмна підвіска секцій робочих органів має збільшену жорсткість, що виключає пошкодження посівів і забезпечує копіювання рельєфу грунту. Всі вузли змонтовані на підшипниках кочення. Атмосферна шина копіювального колеса забезпечує самоочищення в процесі роботи.
Опорно-приводні колеса розміром 5,5-16 забезпечують плавність ходу агрегату і якісне зчеплення з грунтом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Група | Середні |
| Країна виробник | Україна |
| Швидкість руху (транспортна) | 10 км/год |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Потужність трактора | 80 к. с. |
| Агрегатування | Навісні |
| Вага | 900 кг |
| Виробник | Фаворит |
| Мінімальна ширина міжряддя | 45 мм |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Призначення | Просапні |
| Ширина захвату | 5.6 м |
| Продуктивність | 5.6 га/год |
| Максимальна ширина міжряддя | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 000 ₴
