
Сівалка зернотукова варіаторна СЗФ-4000-V з пальцевими загортачами Фаворит (Доставка безкоштовно)
450 000 ₴
- В наявності
- +380 (66) 060-90-88
Продуктивність 3,6-4,8 Га/год
Робоча швидкість 9-12 км/год
Ширина захвату 4 м
Маса 1890 кг
Глибина заділки 40-80 мм
Кількість рядків 26 шт
Потужність от 85 л.с.
Тиск сошника, кг 65 кг
Сівалка зернова СЗФ-4000-V - Призначена для рядового посіву (пшениці, жита, ячменю, вівса), зернобобових (горох, квасоля, соя, нут), дрібнонасіннєвих культур (ріпак, гірчиця, льон) сипучих і середньо сипучих насіння трав з одночасним внесенням мінеральних добрив.
Висіваючий апарат
Зерновий апарат має трирівневу зубчасту котушку, яка забезпечує безперебійну подачу посівного матеріалу в робочий орган сівалки.
Штифтова котушка призначена для висіву дрібнонасінних культур, а також висіву сипучого і середньосіпучого насіння трав.
Наявність оглядового вікна дозволяє здійснювати візуальний контроль за процесом висіву.
Варіатор - це безступінчата коробка передач, яка забезпечує швидке регулювання норм висіву в діапазоні:
- для насіння від 0,8 до 480 кг / га.
- для добрив від 25 до 200 кг / га
Сівалка обладнана сошниками зі зміщеними дисками з БОР-яка містить стали імпортного виробництва.
Клеймо виробника - гарантія якості

Посилена конструкція даху бункера і встановлена нова подовжена ручка, які забезпечують жорсткість конструкції і зручність при відкритті і закритті бункера

Сівалка СЗФ-4000-V комплектується різними наборами загортаючих робочих органів:
Пальцеві загортачі (опція)
(Працюють при підвищеній вологості грунту). Мають два положення для регулювання.

Сеялка СЗФ-4000-V
Прикотуючі котки

Сівалка СЗФ-4000-06V
Сівалка може бути укомплектована транспортним пристроєм, що дозволяє переміщати її по дорогах загального призначення без застосування додаткових транспортних засобів.

| Основні | |
|---|---|
| Глибина впровадження насіння | 80 мм |
| Ширина захвату | 4000 мм |
| Продуктивність | 4 га/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 26 |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Об'єм насіннєвого бункера | 1300 л |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Фаворит |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1890 кг |
| Довжина | 3570 мм |
| Ширина | 4865 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Комплектація | СЗФ-4000-V з пальців загортачами |
| Зборка | СЗФ-4000-V з пальців загортачами |
- Ціна: 450 000 ₴