ASTRA 4 PREMIUM без Т/В, без сигналізації, без прикат.
ASTRA 4 PREMIUM від ELVORTI™ – інноваційна сівалка зернова для рядового посіву
ASTRA 4 PREMIUM – сівалка зернова (зз 4) для рядового посіву зернових, зернобобових та дрібнонасіннєвих культур з одночасним внесенням мінеральних добрив та прикочуванням ґрунту в засіяних рядках.
ASTRA 4 PREMIUM – сівалка зернова причіпна модельного ряду ASTRA зі збільшеною шириною захоплення (на 9%) та збільшеним обсягом бункерів (на 12%). Техніка від ELVORTI™ - це якісна техніка, перевірена часом.
Продукція ELVORTI™ випускається з високоміцних сталей європейського виробництва, згідно з чинним євростандартом. В результаті, купуючи ELVORTI™, Ви отримуєте не тільки на 50% більше за параметрами жорсткості, міцності та пружності конструкції, що значно збільшує ресурс роботи агрегатів, але і точну глибину висіву, що значно збільшує рівномірність сходів і врожайність.
Висіваючий апарат виготовлений з полімерних матеріалів, що виключає можливість корозії та збільшує термін служби.
Заслінки та універсальна гвинтова котушка висівного апарату легко регулює висів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ельворті |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 4000 мм |
| Продуктивність | 4 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 26 |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Глибина впровадження насіння | 80 мм |
| Об'єм насіннєвого бункера | 1230 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Ширина | 4865 мм |
| Довжина | 3570 мм |
| Маса | 2260 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 000 ₴






