
Висіваючий диск УПС 30x4,0x0,8 (509.046.4568-03)
235 ₴
- В наявності
+380 (67) 520-18-68
- +380 (66) 060-90-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск висіваючий для сівалки УПС "Червона Зірка".
Кількість отворів - 30
Діаметр отвора - 4,0 мм
Товщина диска - 0,8 мм
Матеріал - нержавіюча сталь
Кількість отворів - 30
Діаметр отвора - 4,0 мм
Товщина диска - 0,8 мм
Матеріал - нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Користувацькi характеристики | |
| Швидкодія | 5.6 га/час |
| Призначення | Міжрядні |
| Робоча швидкість | 10 км/г |
| Загальне | |
| Ширина захоплення | 5.6 мм |
| Максимальна глибина оброблення | 16 см |
| Потужність трактора | 80 л. с. |
| Агрегатування | Навісні |
| Вага | 880 кг |
| Максимальна ширина міжряджання | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴