
Культиватор просапний міжрядний КРНВ-4.2-04 Фаворит 6 рядний із системою внесення добрив
194 000 ₴
- В наявності
+380 (67) 520-18-68
- +380 (66) 060-90-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Культиватор КНРФ 4.2-04 (6-ти рядний) - призначений для міжрядної обробки посівів просапних культур з одночасним внесенням гранульованих мінеральних добрив. Наявність транспортного пристрою дозволяє транспортувати культиватор по дорогах загального призначення.
Передбачено варіант використання культиватора для суцільної культивації з лапами-бритвами, а також для підгортання.
Паралелограмна підвіска секцій робочих органів має збільшену жорсткість, що виключає пошкодження посівів і забезпечує копіювання рельєфу грунту. Всі вузли змонтовані на підшипниках кочення. Атмосферна шина копіювального колеса забезпечує самоочищення в процесі роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 920 кг |
| Виробник | Фаворит |
| Країна виробник | Україна |
| Швидкість руху (транспортна) | 10 км/год |
| Ширина захвату | 4.2 м |
| Продуктивність | 4.2 га/год |
| Призначення | Просапні |
| Група | Середні |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Потужність трактора | 65 к. с. |
| Агрегатування | Навісні |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Максимальна ширина міжряддя | 700 мм |
| Мінімальна ширина міжряддя | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 000 ₴