ASTRA 6 PREMIUM без Т/П, без сигналізації, без прикат.
ASTRA 6 PREMIUM (СЗ 6) від ELVORTI™ – зернова сівалка для рядового посіву за традиційною та мінімальною технологією з принциповими перевагами, в порівнянні з іншими механічними зерновими сівалками на ринку.
ASTRA 6 PREMIUM (ЗЗ 6) розрахована на посів:
зернових (пшениці, пики, ячменю, вівса);
зернобобових (гороху, квасолі, сої, сочевиці, бобів, чини, нуту, люпину);
дрібнонасіннєвих культур (ріпаку, гірчиці, льону)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ельворті |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 6000 мм |
| Продуктивність | 7.2 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 40 |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Глибина впровадження насіння | 80 мм |
| Об'єм насіннєвого бункера | 1845 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Ширина | 6950 мм |
| Довжина | 4750 мм |
| Маса | 3050 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 000 ₴
