Сівалка пневматічна точного висіву VENZA-4 PRO (дисковий сошник)
Нове покоління пневматичних сівалок виробництва АК "ФАВОРИТ" призначені для точного висіву каліброваного насіння кукурудзи, соняшнику, сорго, сої а також насіння кормових бобів, квасолі, люпину з одночасним, від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив і коткуванням грунту в рядках.
Точність висіву забезпечує пневматичний апарат імпортного виробництва. Вакуумна система м'яка яко утримує насіння в отворах висівного диска незалежно від їх розмірів і форми.
-
Ширина захоплення,: 2.8 м
-
Робоча швидкість: 6-10 км/год
-
Глибина внедрения семян: 120 мм
-
Производительность: 3 га
-
Объем бункера: 60 л
-
Потужність трактора: 90 л.с.
-
Вага: 1150 кг
-
Кількість сошників: 4 шт
-
Максимальна глибина обробки: 20-90 мм
-
Тиск на сошник: до 160 кг
-
Технология Висіву: Mini-Till
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фаворит |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 2800 мм |
| Продуктивність | 3 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 4 |
| Ширина міжрядь | 70 см |
| Глибина впровадження насіння | 120 мм |
| Об'єм насіннєвого бункера | 60 л |
- Ціна: 470 000 ₴


