ПРР-280" - це професійний мульчер від від відвідуваного виробника МЧП "ЛОЛИБІД" для подрібнення вертикальних пожвавлень ( кукурудза, соняшника, трависта, забур’яних ділянок, стерні зернових, бобових, рапса, і.п.)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Либідь |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр ротора | 200 мм |
| Ширина захвату | 2.8 мм |
| Кількість ножів | 96 шт. |
| Обороти ВВМ | 540 об/хв |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
| Обороти ротора | 1620 об/хв |
| Товщина стінки ротора | 12.5 мм |
| Кількість молотків | 32 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Орієнтація ротора | 1620 об/мін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 000 ₴


