Продуктивність 2-5,04 Га/час
Робоча швидкість 3,6-9 км/час
Ширина захвату 5,4
Маса 1550 кг
Глибина заділки 40-120 мм
Кількість рядків 12 шт.
Потужність от 80 л.с.
Тиск сошника, кг 30-40
Універсальна пневматична сівалка Весна-12 (VESNA-12) - призначена для точного посіву каліброваних насіння кукурудзи, соняшнику, сорго, сої, буряка, а також насіння кормових бобів, квасолі з одночасним, роздільним від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив і коткуванням грунту в рядках
Попереду робочої секції встановлений грудковідвід, що дозволяє прибрати із зони посіву грудки і сухий шар грунту.
Передній каток секції забезпечує ущільнення і вирівнювання грунту перед сошником для більш якісного посіву. В основному виконанні сівалка випускається з комплектом дисків для висіву буряків з сорока отворами діаметром 2,2 мм.
Модернізована сівалка ВЕСНА - оснащена 2-х контурним приводом нової конструкції (надійний захист приводу забезпечує роботу сівалки на полях засмічених рослинними залишками),
- механізми передач нового зразка (сталеві шестерні),
- гідрофіковані маркера на індивідуальних гідроциліндрах з можливістю регулювання кута атаки диска маркера,
- порошкове фарбування деталей забезпечує їх довговічність.
На замовлення сівалки комплектуються транспортним пристроєм, що дозволяє переміщати її по дорогах загального призначення без застосування додаткових транспортних засобів.
За окремими замовленнями споживача можлива установка система контролю Helios-light, Helios-02 і Helios-04.
Система видає інформацію:
· Про норму висіву (шт / м) в кожній посівної секції;
· Про відсоток двійників і пропусків в кожної посівної секції;
· Про рівномірності висіву в кожної посівної секції;
· Про розподіл насіння (% і см.) Уздовж рядка;
· Про розподіл насіння (% і см.) По всій площі;
· Про час роботи сівалки і засіяної площі поля;
· Про швидкість руху агрегату;
· Про результати самоперевірки стану системи контролю;
· Про досягнення нижнього рівня насіння і добрив в одному з бункерів (на замовлення);
· Про виконання калібрування, тобто обчислює і вносить в пам'ять відсоток ковзання приводного колеса сівалки після виконання опції "калібрування" шляху;
· Про результати посіву по кожному висівають апарату сівалки по всій площі поля і сумарно на всій площі поля.
| Основні | |
|---|---|
| Глибина впровадження насіння | 120 мм |
| Ширина захвату | 5400 мм |
| Продуктивність | 5.05 га/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 12 |
| Ширина міжрядь | 45 см |
| Об'єм насіннєвого бункера | 250 л |
| Робоча швидкість | 9 км/год |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Фаворит |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1550 кг |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 6250 мм |
| Висота | 1430 мм |
- Ціна: 415 000 ₴
