
Сівалка точного висіву VENZA-8 Pro Фаворит (mini-till, дисковий сошник)+ Система контролю висіва
835 000 ₴
- В наявності
- +380 (66) 060-90-88
Продуктивність 2-5,04 Га/час
Робоча швидкість 3,6-9 км/час
Маса 2200 кг
Глибина заділки 40-120 мм
Кількість рядків 8 шт.
Потужність от 120 л.с.
Тиск сошника, кг 80
Сівалка пневматична точного висіву VENZA-8 PRO (дисковий сошник)
Нове покоління пневматичних сівалок виробництва АК "ФАВОРИТ" призначені для точного висіву каліброваного насіння кукурудзи, соняшнику, сорго, сої а також насіння кормових бобів, квасолі, люпину з одночасним, від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив і коткуванням грунту в рядках.
Точність висіву забезпечує пневматичний апарат імпортного виробництва. Вакуумна система м'яко утримує насіння в отворах висівного диска незалежно від їх розмірів і форми.
Наявність верхнього і нижнього регульованого зкидача гарантує відсутність двійників.
Робота зкидача здвоєного насіння легко перевіряється через оглядове вікно і швидко регулюється.
Забудьте про ланцюги, мастило і про підшипники, забитих пилом. Не бійтеся працювати на полях з великим вмістом рослинних залишків.
Привід карданного валу гарантує рівномірне обертання висівного диска і не вимагає технічного обслуговування.
При обертанні диска не відбувається уповільнення або прискорення, які бувають на нерівномірному або хвилястому рельєфі грунту, що забезпечує більш точну відстань між насінням.
Використання дводискових сошників і балансують копіюють коліс гарантує висів насіння навіть на великих глибинах і в важких умовах.
Копіюючі колеса
Копіюючі колеса накочують грунт відразу після відкриття борозни. Велика частина тиску розподіляється по боках, а верхній грунт ближче до центру борозни, злегка приминається для проходу задніх коліс, що закривають борозну.
Прикотуючі колеса
Прикотуючі колеса забезпечують ідеальний контакт насіння з грунтом. Простий контроль і управління тиску на грунт за допомогою рукоятки на 7 положень
Можливо докомплектувати системою контролю!
- про норму висіву насіння в кожній посівної секції
- про відсоток двійників і пропусків в кожній секції
- про рівномірності висіву
- про час роботи сівалки і засіяної площі
- про швидкість роботи агрегату
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фаворит |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 5600 мм |
| Продуктивність | 5.05 га/год |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 8 |
| Ширина міжрядь | 70 см |
| Глибина впровадження насіння | 120 мм |
| Об'єм насіннєвого бункера | 60 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1480 мм |
| Ширина | 6000 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Маса | 2200 кг |
- Ціна: 835 000 ₴




