Продуктивність 2-5,04 Га/час
Робоча швидкість 3,6-9 км/час
Маса 800 кг
Глибина заділки 40-120 мм
Кількість рядків 4 шт.
Потужність от 35 л.с.
Сівалка Весна-4 (VESNA-4) призначена для пунктирного висівання каліброваних і некаліброваних насіння кукурудзи, соняшнику, рицини, сорго, сої, а також насіння кормових бобів, квасолі, люпину з одночасним, роздільним від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив і коткуванням грунту в рядках.
Сівалки точного висіву забезпечують посів на кінцеву густоту, виключаючи застосування ручної праці при формуванні необхідного інтервалу між рослинами.
Також можливий висів некаліброваного насіння, але в такому випадку точність буде прямо залежати від величини в розмірах і ступеня пошкодження посівного матеріалу.
Посівна секція
оснащена 2-х контурним приводом нової конструкції (надійний захист приводу забезпечує роботу сівалки на полях засмічених рослинними залишками),
Висіваючий апарат
Пневматичні висіваючі апарати точного висіву забезпечують точний однозерновой посів на задану густоту.
Система контролю "ФАВОРИТ"
Можливо докомплектувати системою контролю Helios-light!
| Основні | |
|---|---|
| Глибина впровадження насіння | 120 мм |
| Ширина захвату | 2800 мм |
| Продуктивність | 5.04 га/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 4 |
| Ширина міжрядь | 70 см |
| Об'єм насіннєвого бункера | 48 л |
| Робоча швидкість | 9 км/год |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Фаворит |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 800 кг |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 1430 мм |
- Ціна: 210 000 ₴
