Сучасна сівалка зернотукова – високотехнологічний агрегат, що дозволяє швидко здійснювати висів зернових і туків. Завдяки регулюванню оптимальної однакової відстані між насінням таке обладнання здатне підвищити врожайність на 30-40%, в залежності від виду рослин. Апарат розрахований на ефективний рядовий посів зернових, зернобобових, дрібнонасінневих і інших порівнянних за розміром сипучих культур.
Вся продукція даного класу забезпечує швидкий і точній рядовий посів:пшениці, жита, вівса, ячменю та інших зернових;
квасолі, бобів, нуту, гороху, сочевиці, люпин, сої та інших бобових;сорго, проса, гречки та близького до них за розміром насіння сільськогосподарських культур.
Одночасно з посівом сівалки зернові можуть вносити в ґрунт гранульовані добрива, а норма висіву в кожної моделі легко регулюється. Високотехнологічна, продумана до дрібниць конструкція висівного механізму містить здвоєні дискові сошники, що не допускають скупчення в агрегаті вологого ґрунту і скошеної рослинності. Наявність пальцевих загортачів і/або прикочуючих котків забезпечує збереження насіння і гарантує високу врожайність.
Вся продукція даного класу забезпечує швидкий і точній рядовий посів:пшениці, жита, вівса, ячменю та інших зернових;
квасолі, бобів, нуту, гороху, сочевиці, люпин, сої та інших бобових;сорго, проса, гречки та близького до них за розміром насіння сільськогосподарських культур.
Одночасно з посівом сівалки зернові можуть вносити в ґрунт гранульовані добрива, а норма висіву в кожної моделі легко регулюється. Високотехнологічна, продумана до дрібниць конструкція висівного механізму містить здвоєні дискові сошники, що не допускають скупчення в агрегаті вологого ґрунту і скошеної рослинності. Наявність пальцевих загортачів і/або прикочуючих котків забезпечує збереження насіння і гарантує високу врожайність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Деметра |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 4200 мм |
| Продуктивність | 5 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 28 |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Глибина впровадження насіння | 80 мм |
| Об'єм насіннєвого бункера | 1200 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 000 ₴
