
Культиватор просапний міжрядний КПН-4,2 (6 рядковий )
130 000 ₴
- В наявності
+380 (67) 520-18-68
- +380 (66) 060-90-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Культиватор навісний КПН-4,2 призначений для міжрядної обробки посівів кукурудзи, соняшнику, рицини та інших просапних культур, з повним підрізанням бур'янів, якісним розпушуванням ґрунту з одночасним внесенням сипучих мінеральних добрив (туків).
Паралелограмна підвіска секцій робочих органів забезпечує копіювання рельєфу ґрунту, шини атмосферного тиску і обгумовані котки культиватора забезпечують їх самоочищення від налиплого бруду, передбачений варіант використання культиватора для суцільної культивації з використанням лап плоскоріжучих односторонніх.
Переваги нашого культиватора:
- Посилена секція, з товщиною планки 16 мм
- Всі вузли секції на підшипниках
- Тримачі робочих органів сталевого лиття
- Атмосферна (м'яка) шина
- Транспортний пристрій
- Порошкове фарбування
- Антикорозійне гальванічне покриття деяких деталей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 650 кг |
| Виробник | Деметра |
| Країна виробник | Україна |
| Швидкість руху (транспортна) | 12 км/год |
| Ширина захвату | 4.2 м |
| Продуктивність | 4 га/год |
| Призначення | Просапні |
| Група | Легкі |
| Потужність трактора | 80 к. с. |
| Агрегатування | Навісні |
| Максимальна ширина міжряддя | 450 мм |
| Мінімальна ширина міжряддя | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 000 ₴

