Культиватор навісний КПН-5,6 призначений для міжрядної обробки посівів кукурудзи, соняшника, рицини та інших просапних культур, посіяних з міжряддями 600, 700, 900 мм, з повним підрізанням бур'янів, якісним розпушуванням ґрунту.
Паралелограмна підвіска секцій робочих органів забезпечує копіювання рельєфу ґрунту, шини атмосферного тиску та гумові котки культиватора забезпечують їх самоочищення від налиплої бруду, передбачений варіант використання культиватора для суцільної культивації з використанням лап плоскорізальних односторонніх.
Переваги культиватора:
Посилена секція з товщиною планки 16 мм.
Усі вузли секції на підшипниках
Тримачі робочих органів сталевого лиття
Атмосферна (м'яка) шина
Транспортний пристрій
Порошкове фарбування
Антикорозійне гальванічне покриття деяких деталей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 920 кг |
| Виробник | Деметра |
| Країна виробник | Україна |
| Швидкість руху (транспортна) | 12 км/год |
| Ширина захвату | 5.6 м |
| Продуктивність | 6 га/год |
| Призначення | Просапні |
| Група | Середні |
| Максимальна глибина обробки | 14 см |
| Потужність трактора | 70 к. с. |
| Агрегатування | Навісні |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Максимальна ширина міжряддя | 700 мм |
| Мінімальна ширина міжряддя | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 000 ₴








