Культиватор навісний КПН-5,6-05 З системою внесення рідких мінеральних добрив
призначений для міжрядної обробки посівів кукурудзи, соняшнику, рицини та інших просапних культур, висіяних з міжряддям 600, 700, 900 мм, з повним підрізанням бур'янів, якісним розпушуванням грунту з одночасним внесенням рідких мінеральних добрив.
Паралелограммна підвіска секцій робочих органів забезпечує копіювання рельєфу грунту, шини атмосферного тиску і обгумовані котки культиватора забезпечують їх самоочищення від налиплого бруду, передбачений варіант використання культиватора для суцільної культивації з використанням лап плоськоріжучих односторонніх.
Переваги нашого культиватора:
- Якісний полімерний бункер, стійкий до ультрафіолетового випромінювання і механічних впливів
- Посилена секція, з товщиною планки 16 мм
- Всі вузли секції на підшипниках
- Тримачі робочих органів сталевого лиття
- Атмосферна (м'яка) шина
- Транспортний пристрій
- Порошкове фарбування
- Антикорозійне гальванічне покриття деяких деталей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1400 кг |
| Виробник | Деметра |
| Країна виробник | Україна |
| Швидкість руху (транспортна) | 12 км/год |
| Ширина захвату | 5.6 м |
| Призначення | Просапні |
| Група | Середні |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Потужність трактора | 80 к. с. |
| Агрегатування | Навісні |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Максимальна ширина міжряддя | 800 мм |
| Мінімальна ширина міжряддя | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 000 ₴





