Сівалки механічні зернові ALFA 4 - призначені для рядового посіву за мінімальною технологією насіння зернових, бобових культур, ріпаку та льону з одночасним внесенням мінеральних добрив та прикочуванням ґрунту в засіяних рядках.
NO-TILL
Удосконалена конструкція механізму тиску сошників на ґрунт. Нова конструкція з гідравлічним клапаном примусового тиску та пружиною підвищеної жорсткості забезпечує тиск сошника від 60 до 130 кг, що дозволяє проводити висівання за нульовою технологією, забезпечуючи стабільну глибину загортання насіння.
ВАЛИ ПРИВОДУ ТУКОВИСЮВАЛЬНИХ АПАРАТІВ З НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ
Встановлено вали приводу туковисівних апаратів з нержавіючої сталі, що підвищує довговічність валів і розташованих на них туковисівних апаратів і виключає їх корозію
МЕХАНІЗМ ПЕРЕДАЧ (ВАРІАТОР)
Безступінчастий механізм передач (варіатор), який: забезпечує легке та швидке регулювання норм висіву насіння та добрив; забезпечує більш точне та плавне регулювання у збільшеному діапазоні норм висіву (від 1,5 до 400 кг/га) порівняно з редуктором.






ВАЛИ ПРИВОДУ ТУКОВИСЮВАЛЬНИХ АПАРАТІВ З НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ
Встановлено вали приводу туковисівних апаратів з нержавіючої сталі, що підвищує довговічність валів і розташованих на них туковисівних апаратів і виключає їх корозію
МЕХАНІЗМ ПЕРЕДАЧ (ВАРІАТОР)
Безступінчастий механізм передач (варіатор), який: забезпечує легке та швидке регулювання норм висіву насіння та добрив; забезпечує більш точне та плавне регулювання у збільшеному діапазоні норм висіву (від 1,5 до 400 кг/га) порівняно з редуктором.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ельворті |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 4000 мм |
| Продуктивність | 5 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 26 |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Глибина впровадження насіння | 80 мм |
| Об'єм насіннєвого бункера | 1752 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Ширина | 4865 мм |
| Довжина | 3570 мм |
| Маса | 3150 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 625 000 ₴
