Призначено для точного висіву каліброваного насіння кукурудзи, соняшнику, рицини, сорго, сої, а також насіння кормових бобів, квасолі, люпину з одночасним, роздільним від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив і коткуванням грунту в рядках. Також можливий висів некаліброваного насіння, але в такому випадку точність буде прямо залежати від різниці в розмірах і ступеню пошкодження посівного матеріалу. Сівалка точного висіву забезпечує посів на кінцеву густоту, виключаючи застосування ручної праці при формуванні необхідного інтервалу між рослинами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ельворті |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 11200 мм |
| Продуктивність | 12 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 16 |
| Ширина міжрядь | 70 см |
| Глибина впровадження насіння | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 000 ₴
