Лінійка культиваторів крн 5,6 ALTAIR від ELVORTI™ створена спеціально під міжрядну обробку посівів просапних культур. Конструкція та механізм роботи крн 5,6 розрахований на якісне розпушування ґрунту міжрядь на необхідну глибину, а також знищення бур'янів.
Модель ALTAIR 5,6-04 обробляє 8-рядні посіви кукурудзи, соняшника та посіви інших культур, які висіяні з міжряддям в 70 см. Купити культиватор крн 5,6 в Україні можна в один клік.
Жорстка паралелограмна підвіска секцій робочих органів відповідає за копіювання рельєфу ґрунту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 700 кг |
| Виробник | Ельворті |
| Країна виробник | Україна |
| Швидкість руху (транспортна) | 12 км/год |
| Ширина захвату | 5.6 м |
| Продуктивність | 5.6 га/год |
| Призначення | Просапні |
| Група | Середні |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Потужність трактора | 70 к. с. |
| Агрегатування | Навісні |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Максимальна ширина міжряддя | 700 мм |
| Мінімальна ширина міжряддя | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 000 ₴
