Плуг чизельний, глибокорозпушувач ЧН-2,5 навісний призначений для глибокої безвідвальної обробки ущільнених ґрунтів на глибину до 50 см, для руйнування орного горизонту, збереження рослинних залишків у поверхневому шарі з одночасним подрібненням та перемішуванням верхнього шару. Така обробка перешкоджає розвитку вітрової та водної ерозії, сприяє накопиченню запасів вологи та відновленню природного вологообміну ґрунту, покращенню аерації орного та підорного шарів ґрунту, вільному розвитку кореневої системи рослин. Так само плуг служить для поверхневої безвідвальної обробки ґрунту на глибину до 50 см.
Основні технічні характеристики чизельного глибокорозпушувача ЧН-2500:
|
Тип агрегату |
Навісний |
|
Ширина захвату, м |
2,5 |
|
Кількість лап, шт |
5 |
|
Маса, кг |
1200 |
|
Потужність трактора, к.с. |
120 |
|
Продуктивність га/год |
2 |
| Продуктивність за годину експлуатаційного часу, га/год |
2 |
|
Глибина обробки, см |
25-50 |
|
Робоча швидкість, км/год |
6-12 |
|
Габаритні розміри (Д / Ш / В), м |
2,6 / 2,7 / 1,6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Броня Миколаїв |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина обробки | 500 мм |
| Ширина захвату | 2500 мм |
| Продуктивність | 2 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Потреба в потужності трактора | 120 к.с. |
| Кількість робочих органів | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 2700 мм |
| Довжина | 2600 мм |
| Маса | 1200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 000 ₴


