Топ продаж

Глибокорозпушувач 1.5 м. ЧН 1500 (Чизель навісний ЧН 1.5)
149 000 ₴
- В наявності
+380 (67) 520-18-68
- +380 (66) 060-90-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плуг чизельний, глибокорозпушувач ЧН-1,5 навісний призначений для глибокої безвідвальної обробки ущільнених ґрунтів на глибину до 50 см, для руйнування орного горизонту, збереження рослинних залишків у поверхневому шарі з одночасним подрібненням та перемішуванням верхнього шару. Така обробка перешкоджає розвитку вітрової та водної ерозії, сприяє накопиченню запасів вологи та відновленню природного вологообміну ґрунту, покращенню аерації орного та підорного шарів ґрунту, вільному розвитку кореневої системи рослин. Так само плуг служить для поверхневої безвідвальної обробки ґрунту на глибину до 50 см.
Основні технічні характеристики чизельного глибокорозпушувача ЧН-1500:
|
Тип агрегату |
Навісний |
|
Ширина захвату, м |
1,5 |
|
Кількість лап, шт |
3 |
|
Маса, кг |
750 |
|
Потужність трактора, к.с. |
80 |
|
Продуктивність га/год |
1.2 |
|
Продуктивність за годину основного часу га/год |
1.2 |
|
Глибина обробки, см |
25-50 |
|
Робоча швидкість, км/год |
6-12 |
|
Габаритні розміри (Д / Ш / В), м |
1,6 / 1,7 / 1,6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Броня Миколаїв |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина обробки | 50 мм |
| Ширина захвату | 1500 мм |
| Продуктивність | 1.2 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
| Кількість робочих органів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Маса | 750 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 000 ₴

