
Сівалка зернова редукторна СЗФ 5400-06 Фаворит прикатка+маркерна система (доставка безкоштовно)+подарунок
550 000 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 520-18-68
- +380 (66) 060-90-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Продуктивність 4,9-6,5 Га/час
Робоча швидкість 9-12 км/час
Ширина захвату 5,4 м
Маса 2570 кг
Глибина заділки 40-80 мм
Кількість рядків 36 шт
Потужність от 85 л.с.
Тиск сошника, кг 30 кг
Сівалка зернова СЗФ-5400 - призначена для рядового посіву (пшениці, жита, ячменю, вівса), зернобобових (горох, квасоля, соя, нут), дрібнонасіннєвих культур (ріпак, гірчиця, льон) сипучих і середньо сипучих насіння трав з одночасним добрив. |
Норма висіву задається регулюванням робочої довжини котушки, груповим регулюванням клапанів і зміною частоти обертання валу висівних апаратів. Налаштування норми внесення добрив здійснюється рукояткою. |
|
На сівалці встановлені амортизатори нового зразка. Кругла штанга з гвинтовим регулюванням натягу та посилені пружини - дають можливість збільшити тиск сошника на грунт до 75 кг.
|
Сівалка обладнана сошниками зі зміщеними дисками з БОР-вмісної сталі імпортного виробництва.
Клеймо виробника - гарантія якості!
У ступиці встановлено дворядний підшипниковий вузол.
Сівалка СЗФ-5400-V комплектується різними наборами робочих органів:
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Глибина впровадження насіння | 80 мм |
| Ширина захвату | 5400 мм |
| Продуктивність | 6.5 га/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 36 |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Об'єм насіннєвого бункера | 1600 л |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Фаворит |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 2570 кг |
| Довжина | 4750 мм |
| Ширина | 6950 мм |
| Висота | 1850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 000 ₴

