Міні сівалка СЗД-3000V (навісна)
Сівалка для міні-тракторів, за європейськими стандартами якості, призначена для посіву зернових та дрібнонасіннєвих культур з одночасним внесенням сухих мінеральних добрив.
Оснащена:
Варіатором-безступінчастим механізмом передач (для простоти та точності налаштування норми висіву)
Задня стінка бака виготовлена з нержавіючої сталі
Полімерні висівні та туковисівні апарати (додатково встановлені котушки для висіву трав'яних культур)
Сошники виготовлені із загартованої сталі (Марка 30MnB5)
Встановлені пружинні загортачі (додатковою опцією є встановлення класичних коліс, що прикочують)
При експлуатації цієї сівалки на малих полях з нестандартними розмірами значно скорочується час висіву та енерговитрати, які необхідно втрачати у більшій кількості при посіві причіпними сівалками.
Аргегатується з тракторами потужністю від 60 л.
Технічні характеристики СЗД mini
Модель СЗД 3000
Ширина захвату(м)-3,0
К-ть рядів (шт.)-20/40
Відстань між сошниками(см)- 7,5/15
Глибина посіву(см) 0 – 11
Тиск сошника(кг)-до 65
Швидкість при посіві (км/год) 3 – 12
Швидкість транспортування (км/год)-20
Продуктивність (га/година) 0.81-3.42
Об'єм бункера (м3/кг) 0.50 (550)
- з насінням 0.38 (385)
- З добривами 0.16 (165)
Повного завантаження вистачає на (га)-0,84
Маса порожня СЗД (кг)-803
Маса повної СЗД (кг)-1083
Габарити: ШхДхВ (м)3,76х1,63х1,415
Технологічна колія (м)-3,6
Категорія навішування І / ІІ
Потужність мінітрактора, не менше (кВт/к.с.) 44/60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Деметра |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 3000 мм |
| Продуктивність | 3.42 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 20 |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Глибина впровадження насіння | 11 мм |
| Об'єм насіннєвого бункера | 550 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 000 ₴






