
Сівалка зернова навісна СЗФ-2400 PONY Фаворит+Маркерна система+рамка із загортачами+прикотуючи колеса
305 000 ₴
- В наявності
+380 (67) 520-18-68
- +380 (66) 060-90-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сівалка зернова навісна СЗФ-3000 PONY Фаворит+Маркерна система+рамка із загортачами+прикотуючи колеса
-
Ширина захоплення, м:
2,4
-
Рабоча швидкість:
4-12
-
Глибина посіву:
20-80 мм
-
Продуктивність:
1,2-3,6
-
Объем бункера:
350+160
-
Потужність трактора:
50
-
Вага:
800
-
Кількість сошников:
16
-
Тиск на сошник:
до 50 кг
-
Тип коробки передач:
Варіаторна
-
Технология висіву:
Класична
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Favorit |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 2400 мм |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 16 |
| Продуктивність | 3 га/год |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 000 ₴




