Для підвищення ефективності, надійності і ремонтопридатності котка:
- збільшена довжина дишла для усунення ефекту "гребеня";
- фіксація робочих органів на валу гайками М56х3 (з лівого і правого різьбленням);
- зміцнення рами цільними гнутими пластинами в високонавантажених вузлах (кріплення корпусів підшипників);
- підвищення жорсткості конструкції котка за рахунок установки розтяжок;
- використання швидкоз'ємних з'єднань;
- удосконалено конструкція шарнірного вузла рами;
- підвищений кліренс, шина 11,5х80х15,3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 6000 мм |
| Продуктивність | 7.2 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Транспортна швидкість | 20 км/год |
| Зовнішній діаметр клинчатого кільця | 460 мм |
| Зовнішній діаметр зубчастого кільця | 470 мм |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 000 ₴
