Подрібнювач причіпний OSCAR ПП-9,2, спеціально розроблений для подрібнення рослинних залишків соняшнику, кукурудзи, стерні, вирівнювання і часткового мульчування поверхні грунту.
Технічні характеристики
1. Тип - причіпний
2. Продуктивність - 12-17 га/год
3. Робоча швидкість - 10-15 км/год
4. Транспортна швидкість - 20 км/год
5. Рабоча ширина захвату - 9,2 м
6. Глибина обробітку - 8 см
7. Діаметр подрібнюючого барабана з ножами - 515 мм
8. Діаметр валу - 60 мм
9. Діаметр труби барабану - 273 мм (конкуренти використовують 220 або 230)
9. Агрегатується з трактором потужністю - від 90 к.с.
10. Коток водоналівний (110 літрів в кожний барабан)
11. Порошкове фарбування рами та окремих елементів
12. Матеріал ножів Сталь 65Г або Сталь 45
13. Товщина ножа 8 мм
14. Кількість ножів - 180 шт.
15. Ніж розташований під кутом, що значно покращує характеристики у роботі
16. Можливо виконання як з рівними ножами так і з ножами у шаховому порядку Із головних особливостей котку вал кріплення проходе через весь барабан та виконаний у цільному виконанні. Завдяки цьому коток легше відцетрувати і в подальшому під час роботи ударні навантаження на підшипники значно меньші ніж в конкурентів.
Технічні характеристики
1. Тип - причіпний
2. Продуктивність - 12-17 га/год
3. Робоча швидкість - 10-15 км/год
4. Транспортна швидкість - 20 км/год
5. Рабоча ширина захвату - 9,2 м
6. Глибина обробітку - 8 см
7. Діаметр подрібнюючого барабана з ножами - 515 мм
8. Діаметр валу - 60 мм
9. Діаметр труби барабану - 273 мм (конкуренти використовують 220 або 230)
9. Агрегатується з трактором потужністю - від 90 к.с.
10. Коток водоналівний (110 літрів в кожний барабан)
11. Порошкове фарбування рами та окремих елементів
12. Матеріал ножів Сталь 65Г або Сталь 45
13. Товщина ножа 8 мм
14. Кількість ножів - 180 шт.
15. Ніж розташований під кутом, що значно покращує характеристики у роботі
16. Можливо виконання як з рівними ножами так і з ножами у шаховому порядку Із головних особливостей котку вал кріплення проходе через весь барабан та виконаний у цільному виконанні. Завдяки цьому коток легше відцетрувати і в подальшому під час роботи ударні навантаження на підшипники значно меньші ніж в конкурентів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 9200 мм |
| Продуктивність | 12 га/год |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Транспортна швидкість | 20 км/год |
| Зовнішній діаметр клинчатого кільця | 490 мм |
| Зовнішній діаметр зубчастого кільця | 515 мм |
| Потреба в потужності трактора | 100 к.с. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 000 ₴
